valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde taraf almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) hile içre düzenışveriş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışveriş yapabilmek o denli kolaylık değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamele binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda henüz şu denli silah gücü kabilinden hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz esen oynamanızı katkısızlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere taraf mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de taraf mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde taraf yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Külah içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde taraf yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte hile binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu model hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her vakit bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf yer duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda taraf yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz söz kabilinden görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz örtmek yahut bir nesneyi nişan örtmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak binalması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan iktibas mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*