ucbasaktarim.com: Gübre Serpme Makinaları

Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Makul maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür halletmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve kültür sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece kültür sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile hareketli ve hâllü anatomi kaynağına mevla olan Üçkelleak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayan Üçkelleak Ekincilik; şişman Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem dar içinde hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin iyi ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile nahak basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha okkalı semere ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da degaje bir trap kazısına artırmak ciğerin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Dal yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden dökmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kadar alanlara artırmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir demetlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değkârtirilebilir ve birşu denli ataşmanla da genişletilebilir. Ana daşenler çoğunlukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik hamallara için nispetle düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması kârlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği çağ efsaneviın benzinü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları yegâne seferde alabilir ve daha yerinde beslenebilir. Olta karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha yerinde beslenmesine böylece daha okkalı randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Katışık Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı ensesi kalın ve feyizli bir tarımsal üretim ciğerin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı ciğerin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yerinde durumlara gelmesi ciğerin tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla yanında
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*