mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının alışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme salgılamak talip zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışveriş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yol bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun canipı gün iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği açık kâin saygınlık kartları mutavassıtlığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Enseış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden kâin tüketici gruplarının alışveriş alışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı tüketici gruplarının saygınlık ve vezneci anaçı yöntemi ile alışveriş yapmayı yeğleme ederken saygınlık anaçı ve vezneci anaçı sıfır zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek alışveriş yamayı yeğleme değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait koca ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini yönetmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi konum meydan e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni ekip daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine konum vererek, nişangâh kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*