katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çallıkışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çallıkışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı evetğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye güç testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size gereğince. Bu internet siteleri ile klavyede yazı dolak güçınızı görebilir, allıkıştırmalar yapabilir ve yeterince çallıkışırsanız bir sıra kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı yazmak, özellikle hızlı yazabilmek hala son aşama önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile alfabeya dökmek kadar önemli beceriler, yaşamın pek çok kayranında çalışmainizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birşunca klavye güç testi sitesi bulunuyor. Klavye güç testi internet sitelerinin pek çoğu Türki ve İngilizce olsa da birtakımlarında yekten fazla dil seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir dil üzerinden klavye güç testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alerke olmadığınız bir dolak stiline parmaklarınızı allıkıştırabilirsiniz. Yeterince çallıkışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde yaman tütmesini de esenlamanız kabil.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri ortada yarışmaarak hoş bir yarışma içinde klavye çallıkışması yapması esenlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından anlık olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile geniş bir şekilde muhabere kurabilmektedir.
Bunun taliı nöbet kullanıcılar karşılıklı klavye yarışmaması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kadar, kombine düello özelliği ile 100’lerce erkek aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 erkek ile birlikte sitede kombine klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara düntir.
üste sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda birşunca adayın yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Başlangıçken
• Eli uz Yazgıcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Hüküm Testi
Klavye Hüküm Testi ile birlikte sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye güç testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi tespit edebilmeniz açısından enikonu büyük bir öneme sahiptir. “Klavye Hüküm Testine Başla!” butonuna tıklanılması ile birlikte başlamış olacağınız bu limonluküvende sizlerde adınızı en düzgün skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye güç testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on parmak dolak eğilimine ve zevkli bir şekilde sürekli olarak çallıkışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye güç testinde birşunca kişinin kendi rekorunu egale kılmak midein sürekli olarak çallıkışma yaptığını ve ilerleme gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çallıkışması
Klavye çallıkışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çallıkış kadar birşunca bölüm görev almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun taliı nöbet “Kombine Klavye Çallıkışması” ile birlikte kullanıcılar istedikleri mevsim belirlenen tarih aralığında çallıkışhamur merhametsizlabilir ve çallıkışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 sıra, 3 sıra, 1 hafta ve 1 maaş mevsim dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile birlikte hoş bir yarışma içinde çallıkışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çallıkışması yapabileceğiniz sitenin öne çıkan özelliği ise test midein onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Sınav midein sunulan metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki pek karşılaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alerke olmadığınız kelimeleri dolak konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kadar özelleştirmeniz kabil.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile birlikte on parmak yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı enikonu farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çallıkışması
• Sağ Baskı Inç Çallıkışması
• Sol Baskı Çallıkışması
• Sağ Baskı Çallıkışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile birlikte on parmak yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı enikonu farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çallıkışması
• Sağ Baskı Inç Çallıkışması
• Sol Baskı Çallıkışması
• Sağ Baskı Çallıkışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel selen, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel selen içerisinde; Zabıt Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi tüze kavramları, adli terimler, Hak Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine müteallik sorular görev almaktadır. Umumi ekin içerisinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kadar karma ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek bir numara yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının taliı nöbet müserirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da görev almaktadır. Adaylar yukarıda belirtmiş evetğumuz mesleksel selen, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından mülakata müteallik olarak çallıkışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı çit
Klavye kullanmaya ne derece allıkışmış olsanız da dolak güçınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 ufak ama önemli yer olabilir. Hoppadak hemen hepimiz yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz düzen oynarken kullanıyor, kimimiz çallıkışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz serkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı içmek ise amacımız ne olursa olsun avlu kurtarabiliyor.
Birşunca âdemoğlu klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu ortalama güç midein uygulama bir konum nüshalabilir, fakat dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık daha harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol eloğlu parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ eloğlu parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan sara harisarsanız, bu pozisyona allıkıştıktan sonrasında klavyenin görev adına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Ne Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir kelime hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı kalmak evet da ense arkaya basmak size mevsim kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan sona silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla daha çok kelime silmeniz 3 saniye süreceğine hastalıklı saniye de sürmez.
Bayağı bir klavye, masadan yüksekliğinize gereğince yazarken değinizi yukarı evet da aşağı hak bükmenize ne olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye mevla, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çallıkışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Ne Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, görme duyusunu kullanmanıza gerek kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve dolak esnasında 10 parmağınızı etkin olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza gerek kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve etkin şekilde yazabilirsiniz. İki parmak veya gelişigüzel klavye kullanma tekniklerinin bilakis 10 parmak klavye, hem daha azca yorucu hem bile en semereli klavye kullanma tekniğidir. Site üzerinden on parmak yazmaya müteallik olarak birşunca semereli etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*