Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma çalışmalemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas için bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak için belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mefret duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışhunrizklarını göçermek ve insanların daha azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak için ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine tatminkâr olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı için tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, dumanün yanması yerine, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koymak için belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da yöresel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi sair duman ürünleri gibi tabilık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı afiyet örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve sair afiyet sorunlarına niye olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan eşhas için yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara gereğince daha azca zararlı evetğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına tatminkâr şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine tatminkâr şekilde kullanmalıdırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*