Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman nokta almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat bağırsakin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek bağırsakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışhunrizklarını takas etmek ve insanların elan azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak bağırsakin tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı bağırsakin mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara göre elan azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek bağırsakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da yerel yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere diğer duman ürünleri üzere bağımlılık örgücı olabileceği konusunda uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Temelı dirlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve diğer dirlik problemlerine ne olabileceğinden düşünce etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara göre elan azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat bağırsakin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara göre elan azca zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirlik önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*